Шукати в цьому блозі

Відеотека

Спадок. Дівоче святкове вбрання.


Проект «СПАДОК». Цикл коротких атмосферних роликів, присвячених українській культурі, традиціям, народним звичаям від їх витоків до сучасності. У 1-шій частині циклу «Національне святкове вбрання» показано, як у XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціальної приналежності та історико-культурної області проживання. Для цього відтворено характерний для кожного регіону етнічний образ.


Запропонований відеоролик дуже цікавий, тому його можна використати на початку будь-якого уроку із в'язання, під час створення експрес-хвилинок відпочинку, а також на завершальних хвилинах уроку. Сутність його змісту полягає в тому, до яких наслідків може призвести надмірне захоплення в'язанням.
Дане відео можна використати на оргацізаційному етапі уроку з теми "Художнє конструювання швейного виробу" у 8 класі для створення позитивного емоційного настрою.

На етапі мотивації навчальної діяльності  уроку з цією ж теми можна запропонувати учням переглянути фрагмент художнього фільму "Тот самый Мюнхаузен" .

Про особливості традиційного вбрання різних регіонів   України.

Відеофрагменти до теми "Етикет за столом"

Світлини стародавнього українського одягу

Традиційний жіночий одяг частини 1 і 2

Традиційний чоловічий одяг частини 1 і 2

Vogue UA продовжує традицію створення етно-відео. Цього разу ми присвячуємо проект чоловікам і показуємо, як вдягались українці на рубежі XIX - XX століть. 

Vogue UA пропонує поглянути на автентичні образи українок кінця ХІХ - початку ХХ століття з семи регіонів нашої країни.











Немає коментарів:

Дописати коментар